איך מתחתנים בנישואים קוונטים?

האמן ג’ונתון קיטס הכריז שהוא מוכן להתחתן עם כל אחת – ולמען האמת עם כל דבר (שזז או שלא זז…) בעזרת השזירה הקוונטית שתספק את הקשר שיקשור בינו לבין בח”ל.

שלא כמו חתונה קונבנציונאלית (רב, כוס וכתובה או כומר, אורגן וכנסיה…) מהלך נישואי השזירה הוא לגמרי פתוח, ובלתי תלוי בדת או בשום גורם שהוא זולת חוקי הפיסיקה. כל עוד שני בני זוג נפגשים הקריטריון היחידי לנישואים קוונטיים הוא להיחשף תחת זיו האור השזור הקוונטי, והמהלך יכול להיות פשוט או מורכב ככל שנרצה.

למעשה לפי הלכי החתונה הקוונטית לא חובה להיות מונוגמיים, ויותר מזה, אפשר לפי תהליך זה גם להתחתן עם כסא או עם בן זוג לא אנושי. וכך בדיוק תכנונו של קיטס שהחל בטקסי חתונה קוונטית במכון זרמי האומנות בניו יורק לפני חודש.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ה

אמן קיטס

לדוגמא יש אנשים שרוצים להתחתן עם האיפונים שלהם, שהרי מזמן יש להם יחסים אינטימיים עם מכשירים אלה יותר מאשר בני זוגם. זוהי הזדמנות נהדרת לממש חתונה קוונטית ונישואי שזירה, אומר קיטס. ישנה בעיה כאן, אם מופיע דור חדש של איפון, מה עושים עם האישה הקודמת?… הטכנולוגיה היא ניטראלית, מנקודת מבט טכנולוגית, ניתן להיהפך לשזורים עם הכלב שלך, עם הצמח האהוב עליך ועם האיפון שלך.

ואיך מתבצעים נישואי שזירה קוונטיים? התוכנית של קיטס היא שהזוג (בני אדם או אדם עם האיפון שלו למשל…) הולך במורד ה”אייל”, השביל המסורתי, והם מביטים מעלה אל החלון שטוף השמש. לשם בדיוק מכוון מכשיר השזירה, שמצוי בגלריה למעלה והמכשיר משתמש במערכת של מנסרות. בעוד אור השמש עובר דרך גביש לא ליניארי שעשוי מבטא-בריום בוראט, הוא מתפצל בצורה כזו שקרן אור אחת פוגעת בפרצופו של בן זוג אחד ואילו קרן האור השנייה פוגעת בפרצופו של האחר. הם עומדים בערך דקה בעוד הפוטונים השזורים מפציצים את עורם באפקט הפוטואלקטרי.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

המחתן: נישואי שזירה: כאשר גביש לא ליניארי נחשף לקרינת שמש הוא שוזר פוטונים. מנסרות מפצלות זוגות של פוטונים. האפקט הפוטואלקטרי מתרגם את המצב השזור שלהם לגוף של הזוג שרוצה להתאחד ושוזר אותם בחתונה קוונטית. 

והשלב הבא: ירח דבש (קוונטי כמובן…).

אז מי שרוצה להתחתן בחתונה קוונטית אצל קיטס יכול עוד להספיק לעשות זאת עד ה-18 ביוני בניו יורק… מהרו ועלו על המטוס הראשון. אחרי התאריך הזה כנראה שתצטרכו להתגרש. וגם למי שיעבור את טקס החתונה של קיטס יש בעיות: כי יש סיכוי שלא יהיה נשוי כדת וכדין. חוקי פיסיקת הקוונטים בכל זאת הם לא חוקי הדת…, שהרי מדובר בהסתברויות במקום בכללים דטרמיניסטיים. ובנוסף לצרות אלה, כרגיל יש את הצרות הפרטיות שלנו של מדינת ישראל, כי כאשר ישוב לארץ, במידה וירצה להתגרש, הוא יצטרך בכל מקרה לעבור ברבנות!

1 thought on “איך מתחתנים בנישואים קוונטים?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s